TOPlist

U Fousáče

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion U Fousáče se nachází ve středu obce Hrabětice v ulici Hlavní č.70 asi 250 metrů od hlavní silnice a autobusové zastávky. Parkování ubytovaných v uzavřeném dvoře.
Vybavení a služby
Rekreační domek má tři ložnice - 1x třílůžkový pokoj se samostatným WC, 1x třílůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj, 1x rozkládací pohovka v obývací místnosti. Kompletně vybavená kuchyň s lednicí, myčkou, mikrovlnkou, var.konvicí, toustovačem, el.troubou a varnou deskou. Kuchyň je spojená s obývací místností kde je TV, DVD přehrávač a rádio. Koupelna se sprchou, WC a pračkou, 1x samostatné WC přístupné z chodby. Maximální obsazenost je 11 osob. U domku je terasa s posezením ve dvoře. Samostatný apartmán 1 v přízemí má jednu ložnici se 4 lůžky, kompletně vybavenou kuchyní s lednicí, mikrovlnkou, var.konvicí, toustovačem, el.troubou a varnou deskou. Kuchyň je spojená s obývací místnoctí se dvěmi rozkládacími pohovkami, TV a DVD přehrávač, rádio. Koupelna se sprchou a pračkou, samostatným WC a infra saunou včetně odpočívacích lehátek. Maximální obsazenost je 6 osob. U apartmánu je terasa s posezením přímo v zahradě. Samostatný apartmán 2 s klimatizací se nachází v podkroví má jednu ložnici s manželským lůžkem, dvě rozkládací lůžka v obývací místnosti spojené s plně vybavenou kuchyní kde najdete myčku,varnou desku,el.troubu,varnou konvici,mikrovlnku a lednici. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Dva samostatné pokoje 1 a 2 v podkroví s klimatizací. Každý pokoj je pro 3 osoby a je vybaven TV a malou lednicí.Oba pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě hned vedle pokojů.Ubytovaní hosté v pokojích mají možnost přípravy jídla ve společenské místnosti na indukčním vařiči, kde je k dispozici i potřebné nádobí, jídelní servis a sedvičovač. Společenská místnost s velkoplošnou TV s připojením na SAT, chladící vitrína s vínem a nápoji. Výčepní zařízení. Pingpongový stůl včetně pálek a míčků, stolní fotbálek, biliárd. Možnost zapůjčení tenisových raket a míčků. V zahradě se nachází tenisový kurt (možnost hraní i volejbalu), bazén o velikosti 10x4,5m se vstupními schody, houpačka, malé pískoviště a dětský domeček se skluzavkou.Možnost úschovy kol v garáži. Dobré napojení na cyklostezky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obchod je vzdálen 250m. Laa an der Thaya 9km, Jaroslavice 18km, Pasohlávka 19km, Slup 22km, Mikulov 25km, Znojmo 35km, Lednice 40km, Vranov nad Dyjí 55km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz