Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion U Fousáče se nachází ve středu obce Hrabětice v ulici Hlavní č.70 asi 250 metrů od hlavní silnice a autobusové zastávky. Parkování ubytovaných v uzavřeném dvoře.

  Vybavení a služby

Rekreační domek má tři ložnice - 1x třílůžkový pokoj se samostatným WC, 1x třílůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj, 1x rozkládací pohovka v obývací místnosti. Kompletně vybavená kuchyň s lednicí, myčkou, mikrovlnkou, var.konvicí, toustovačem, el.troubou a varnou deskou. Kuchyň je spojená s obývací místností kde je TV, DVD přehrávač a rádio. Koupelna se sprchou, WC a pračkou, 1x samostatné WC přístupné z chodby. Maximální obsazenost je 11 osob. U domku je terasa s posezením ve dvoře. Samostatný apartmán 1 v přízemí má jednu ložnici se 4 lůžky, kompletně vybavenou kuchyní s lednicí, mikrovlnkou, var.konvicí, toustovačem, el.troubou a varnou deskou. Kuchyň je spojená s obývací místnoctí se dvěmi rozkládacími pohovkami, TV a DVD přehrávač, rádio. Koupelna se sprchou a pračkou, samostatným WC a infra saunou včetně odpočívacích lehátek. Maximální obsazenost je 6 osob. U apartmánu je terasa s posezením přímo v zahradě. Samostatný apartmán 2 s klimatizací se nachází v podkroví má jednu ložnici s manželským lůžkem, dvě rozkládací lůžka v obývací místnosti spojené s plně vybavenou kuchyní kde najdete myčku,varnou desku,el.troubu,varnou konvici,mikrovlnku a lednici. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Dva samostatné pokoje 1 a 2 v podkroví s klimatizací. Každý pokoj je pro 3 osoby a je vybaven TV a malou lednicí.Oba pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě hned vedle pokojů.Ubytovaní hosté v pokojích mají možnost přípravy jídla ve společenské místnosti na indukčním vařiči, kde je k dispozici i potřebné nádobí, jídelní servis a sedvičovač. Společenská místnost s velkoplošnou TV s připojením na SAT, chladící vitrína s vínem a nápoji. Výčepní zařízení. Pingpongový stůl včetně pálek a míčků, stolní fotbálek, biliárd. Možnost zapůjčení tenisových raket a míčků. V zahradě se nachází tenisový kurt (možnost hraní i volejbalu), bazén o velikosti 10x4,5m se vstupními schody, houpačka, malé pískoviště a dětský domeček se skluzavkou.Možnost úschovy kol v garáži. Dobré napojení na cyklostezky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Obchod je vzdálen 250m. Laa an der Thaya 9km, Jaroslavice 18km, Pasohlávka 19km, Slup 22km, Mikulov 25km, Znojmo 35km, Lednice 40km, Vranov nad Dyjí 55km.

Zpět


TOPlist
  U Fousáče Hrabětice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U Fousáče
Ceník ubytování a stravování