Ubytování U Erlebachů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ve vzdálenosti 700m od ubytování se nachází centrum obce, kde najdete obchod s potravinami, restaurace, zastávku autobusu (včetně skibusu) a infocentrum. V zimě je možnost využití skiareálu Černý Důl, který je součástí skiresortu Černá hora. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování, cyklistika a pěší turistika.
Vybavení a služby
Ubytování má vlastní vchod, vybavenou kuchyň s možností vlastního stravování,ložnici s kapacitou až 5-ti lůžek, samostatnou koupelnu s WC, WiFi a parkování zdarma. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi v letních i zimních měsících. V letni sezone mohou hosté využívat zahradu s venkovním posezením a grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí můžete navštívit Jánské Lázně (6km). Pec pod Sněžkou (20km), Vrchlabí (12km) nebo Špindlerův Mlýn (20km). V létě je možnost využít multifunkční hřiště (nohejbal, volejbal, tenis), navštívit ZOO ve Dvoře Králové, Adršpašské sklály, případně Krkonošské muzeum ve Vrchlabí nebo v Jilemnici.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz