U Bohouše

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion u Bohouše se nachází v klidném prostředí Šumavy pod lesem nedaleko Sušice a je vhodný k letní i zimní rekreaci.
Vybavení a služby
Penzion má čtyř a pěti lůžkové pokoje s kapacitou 34 lůžek (platí se pouze za obsazená lůžka) V přízemí jsou WC pro dámy, pány, sprchy, spol.místnost s krbem, BTV-satelit, radio, knihovna a posezení. Vedle spol.místnosti je kompletně zařízená kuchyně. 2x plynový sporák, chladnička, remoska, toustovač, topinkovač, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, špajz na potraviny, veškeré nádobí, mycí prostředky a utěrky. V penzionu se nekouří a chodí se v domácí obuvi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Zima neodmyslitelně patří k horám, Šumava je vyhledávaným střediskem zimních sportů. Naleznete zde množství běžeckých tratí které jsou strojově udržované a navazují na Šumavskou magistrálu. 2km od penzionu je možnost v Hartmanicích využívat sjezdovky o délce 600 m a šířkou 150 m. Sjezdovka je vhodná jak pro začátečníky tak i pro náročnější lyžaře.Lyžařský svah je denně strojově upravovaný se zasněžováním a večerním lyžováním. ... uvidíte, že zimní sporty si na Šumavě prostě zamilujete. Po dohodě je možno v pensionu oslavovat Vánoční svátky i příchod Nového roku (například v rámci uzavřené společnosti), kontaktujte nás pro individuální domluvu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz