U Bohouše - Poloha, Služby, Okolí

U Bohouše

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension,,U Bohouše" se nachází v klidném prostředí Šumavy pod lesem nedaleko Sušice a je vhodný k letní i zimní rekreaci.
Vybavení a služby
Pension má čtyř a pěti lůžkové pokoje s kapacitou 34lůžek(platí se pouze za obsazená lůžka) V přízemí jsou WC pro dámy,pány,sprchy,spol.místnost s krbem,BTV-satelit,radio, knihovna a posezení.Vedle spol.místnosti je kompletně zařízená kuchyně..2x plynový sporák,chladnička,remoska,toustovač,topinkovač,mikrovlná trouba,rychlovarná konvice,špajz na potraviny,veškeré nádobí,mycí prostředky a utěrky.V pensionu se nekouří a chodí se v domácí obuvi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Zima neodmyslitelně patří k horám, Šumava je vyhledávaným střediskem zimních sportů. Naleznete zde množství běžeckých tratí které jsou strojově udržované a navazují na Šumavskou magistrálu. 2km od pensiónu je možnost v Hartmanicích využívat sjezdovky o délce 600m a šířkou 150m.Sjezdovka je vhodná jak pro začátečníky tak i pro náročnější lyžaře.Lyžařský svah je denně strojově upravovaný se zasněžováním a večerním lyžováním. ... uvidíte, že zimní sporty si na Šumavě prostě zamilujete. Po dohodě je možno v pensionu oslavovat Vánoční svátky i příchod Nového roku (například v rámci uzavřené společnosti), kontaktujte nás pro individuální domluvu.
TOPlist