Poloha a dosažitelnost

Rekreační chalupa se nachází v obci Josefův Důl, v blízkosti několika sjezdovek nejbližší je areál BUKOVKA 200m od chalupy (dojezd na lyžích). Lyžařský areál Tanvaldský Špičák je vzdálen 3km od objektu, zde je nová čtyřsedačková lanovka. Lze dojet i motorovým vláčkem (asi 5min chůze na nádraží)- jezdí kyvadlově po hodině. Další blízká lyžařská centra: Severák, Bedřichov, Černý vrch a Ještěd. Skiaréna Jizerky - propojuje Špičák, Severák, Bedřichov. Výborné podmínky pro lyžaře - běžce, nad objektem Jizerská magistrála. Snadný přístup k rekreačnímu objektu po dobře udržované komuniaci bez řetězů. Vlastní parkoviště pro 10 vozů. Lyžárna u objektu.

  Vybavení a služby

Rekreační chalupa s kapacitou 33 v 8 pokojích: 2x6, 2x4, 1x3,2x2 a čtyřlůžkový apartmán. Parkoviště pro 10 vozů přímo u objektu. Vybavení chalupy: lyžárna/kolárna, vybavená kuchyň pro vlastní stravování, 4x nové WC, 2x sprchy, velká společenská místnost s TV.Internet k dispozici. Půjčovna lyží, potraviny a restaurace v místě. Wi-Fi připojení pouze v letní(7,8) a zimní sezoně (12-3).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Josefův Důl je vyhledávané středisko nejen zimních sportů ale i letní rekreace. Nabízí cyklistické trasy Jizerských hor - v září cyklistický závod Nova-author cup, houbaření, sběr lesních plodů a krásné přírody pro turistické vyžití a odpočinek. Polopenzi či plnou penzi po domluvě zajistíme. Obchod s potravinami je vzdálen 500m od objektu. V místě je půjčovna lyží, snowboardů a kol. Nad objektem vede Jizerská magistrála pro lyžaře - běžce. V blízkosti hřiště na kopanou, volejbal a tenis. V místě přírodní rezervace s naučnou stezkou podél horské řeky Jedlová s peřejemi a vodopády, Malá strana, vodní nádrž Josefův Důl, Protržená přehrada, Jizerská magistrála, Tanvaldský Špičák 3km, značené turistické trasy a cyklotrasy v horských cestách. Možnost navštívit turistické atrakce např. vodní ráj Babylon v Liberci, kryté koupaliště s tobogány v Jablonci n.N. nebo Jabloneckou přehradu s písčitými plážemi atd.

Zpět


TOPlist
  U advokátů Josefův Důl, Dolní Maxov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U advokátů
Ceník ubytování a stravování