Poloha a dosažitelnost

Objekt je situován cca 2km od lyžařského areálu Klínovec. Doprava - autem až k domu, parkování na vlastním parkovišti u objektu. K objektu patří velký pozemek za budovou orientovaný na jiho - západ. Pozemek je svažitý, v zimě vhodný k bobování, sáňkování a pod. V létě příjemné posezení.

  Vybavení a služby

Možnost pronájmu 1/2 objektu - 14 lůžek, nebo celého objektu - 26 lůžek. S vlastním stravováním. V objektu je k dispozici kompletně vybavená kuchyň, jídelna, kulturní místnost s tv a DVD rekordérem. 1x 2lůžkový pokoj, 6x 4lůžkový pokoj. Možnost pronájmu výčepního zařízení. Wi-Fi pripojeni k internetu.  Rekreace a služby v okolí

V zimě lyžařský areál Klínovec, sjezdovky, běžkařské tratě. V létě nově vybudované cyklostezky, možnost pěších tůr v okolní nádherné přírodě. V provozu sedačková lanovka na Klínovec včetně přepravy kol. Připraveny jsou značené okruhy o délkách 10-20km, které vás zavedou do města Boží Dar a obcí Háj a Loučná pod Klínovcem a Suchá a které vám umožní nádherné výhledy. Všechny okruhy mají start a cíl na vrcholu Klínovce, kdy nejnáročnější stoupání za vás obstarají sedačkové lanové dráhy.

Zpět


TOPlist
  Šubišák Loučná pod Klínovcem, Háj
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Šubišák
Ceník ubytování a stravování