Poloha a dosažitelnost

Ubytování se nachází v obci Škrdlovice na Českomoravské vrchovině, CHKO Žďárské vrchy, nedaleko rybníka Velké Dářko. Dostupnost je autem, autobusem (zastávky 100m), vlakem (10km). Pobyt zde není určen pro rodiny s dětmi, celý prostor je nekuřácký, v celém objektu se používají přezuvky a pobyt s domácími mazlíčky není možný.

  Vybavení a služby

K dispozici je 5 dvoulůžkových pokojů, které jsou moderně zařízené a jsou vybaveny velkou manželskou postelí, křesílky, stolkem, TV a vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj má své sociální zařízení - sprcha, WC. Vytápění celého objektu je ústředním topením. V jídelně má každý pokoj svůj stůl pro dva, tak aby nebyl rušen ostatními návštěvníky. Součástí ubytování může být bohatá snídaně, kterou lze objednat. Kuchyňka je zařízena lednicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, myčkou nádobí a nádobím. Společné prostory jsou tvořeny velkou halou s výhledem do zahrady, zastřešeným atriem se zavěšenou houpačkou, křesílky a vitrínami se sklem. Odtud je výhled přímo do otevřené galerie skla. K dispozici je venkovní bazén. Za poplatek je možnost použít privátní masážní vířivku a privátní infrasaunu. Ubytovaní mohou využít lehátka na pečlivě udržované zahradě a posezení pod pergolou. WiFi připojení k internetu, úschovna kol. Parkování je v uzavřeném dvoře, na místě vyhrazeném pro Studio Glass.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V obci Škrdlovice jsou 3 další restaurace, fotbalové hřiště, minigolf. Největší rybník Vysočiny Velké Dářko je vzdáleno 800 m. Zde je naučná stezka, rašeliniště, koupání a mnoho dalšího co k vodě patří. Kolem ubytování vedou značené trasy pro cyklisty i pěší turisty. V okolí je cca 20 obřích soch umělce Michala Olšiaka, Zelená Hora (8km) památka UNESCO, Veselý Kopec (20km) soubor téměř třiceti lidových staveb, památková rezervace Betlém ležící v samotném středu města Hlinska, Naučná stezka Žákova hora - Tisůvka, Devět skal, Doubravské údolí (18km) a mnoho dalších možností pro výlety. Letní aktivity: Cyklistika, turistika, yachting, surfování, houbaření, ale i rybaření. Možnosti koupání: rybník Velké Dářko, vodní nádrž Pilská, bazén Žďár nad Sázavou, rybník Řeka, rybník Krejcar, rybník Sykovec, Jasné Pole - Rybník Januš, Medlovský rybník, bazén Hlinsko, Pokojov - Rybník Rendlíček, Kyšperský rybník, lom Srní, rybník Chochol, přírodní koupaliště Nové Město na Moravě.

Zpět


TOPlist
  Studio Glass Doležal Škrdlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Studio Glass Doležal
Ceník ubytování a stravování