Poloha a dosažitelnost

Srub leží v obci Kvilda v oblasti Lesní domky, směrem na Bučinu. Dosažitelnost od Prahy, směr Strakonice, Vimperk, Zdíkov, Kvilda. Od Českých Budějovic směr Prachatice, Vimperk, Zdíkov, Kvilda. V obci směr Prameny Vltavy, Bučina. Dům leží přibližně 500m od centra obce.

  Vybavení a služby

Parkovací místa u domu. Pro ubytované je k dispozici kuchyň, el.sporák, mikrovlna, myčka, lednice s mrazničkou jídelní vybavení, jídelní stůl, relaxační kout,Radio, TV, SAT,3 ložnice - dvakrat 2 postele +2 přistýlky, treti loznice 2 postele +1 přistýlka, noclehárna v podkroví (5 přistýlek v podkroví- vlastní spacáky nutné), 2 koupelny, 3 toalety, sauna. Vyžadujeme přísný zákaz kouření v celém objektu a provedení hrubého úklidu před předáním domu.

  Rekreace a služby v okolí

Možnost bohaté cykloturistiky, turistiky, běžeckého lyžování (běžecká lyž. stopa Kvilda- Bučina vede kolem domu). V obci jsou dva malé vleky pro sjezdové lyžovaní a jeden dětský vlek. Další možnost lyžování v nedalekém Zadově (ca 13km). Srub leží ca 5 km od pramenů Vltavy. Možnost atraktivních výletů v blízkém okolí (Prameny Vltavy, Knížecí Pláně, Horská Kvilda, Modrava) nebo do nedaleké Sušice, Kašperských Hor, Železné Rudy či německého Pasova. Ve vzdálenosti 100m od srubu je rodinný pension U Šulků s příjemnou restaurací, 300m od srubu je restaurace U Pily. Další restaurace jsou situovány v centru obce.

Zpět


TOPlist
  Srub U Plášků Kvilda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Srub U Plášků
Ceník ubytování a stravování