Šírovka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v malebných Jizerských horách, kde si užijete zimní i letní radovánky. Parkování: 4 venkovní + garážové stání vhodné i pro více motorek. Vše potřebné najdete na www.ubytování-sirovka.cz • Autobus 100m, vlak 1km, restaurace 20m, koupání 15km, lyžařský vlek 2km, obchod 2km, pošta 5km, nákupní centrum 7km, bankomat 5km, les 100m.
Vybavení a služby
Chalupa k pronájmu (100m2) poskytuje ubytování pro 2 až 8 osob ve 2 ložnicích. V podkroví se nachází ložnice se 4 lůžky a balkónem, v přízemí velký obývák (TV, WiFi) s krbem, balkónem a 2 pevnými lůžky a velkou sedací soupravou s možností úpravy na 2 lůžka. Dále je v přízemí velká plně vybavená kuchyňská linka s myčkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou. Je zde velké posezení (lze využít jako společenskou místnost). Sociální zařízení - WC, sprchový kout, vana a pračka. Vytápění - teplovzdušný krb, akumulační kamna. Prostorná garáž (50m2). Možnost vaření v kuchyni a grilování na venkovním krbu, dále možnost navštívit okolní restaurace a bistra.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bez sněhu - mnoho km Jizerskohorských cyklotras, houbaření, turistika. Možnost turistiky i cyklo v blízkém Polsku (doporučujeme). Dále je tu v okolí několik rozhleden ( Štěpánka), protržená přehrada na Bílé Desné, přehrada Souš s možností využití kolečkových bruslí... Za sněhu - Super lyžovačka v nedaleko vzdálených skiareálech, dále mnoho km tras na běžky vedoucích kolem chalupy. Za nepříznivého počasí možnost navštívit nedaleké aquaparky jak v PL, tak u nás.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz