Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Seibert se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky. V letním období můžete svým autem pohodlně zajet až k chatě, kde je Vám k dispozici parkování zdarma. V zimě je třeba využít rolbu, sněžný skútr nebo vlek. Při týdenních a delších pobytech Vám zajistíme dopravu Vašich zavazadel zdarma. Pro své hosty zajišťujeme slevu na parkovišti v Peci pod Sněžkou.
Vybavení a služby
Chata Seibert nabízí ubytování v dvou- až čtyřlůžkových pokojích s možností vlastního sociálního zařízení na pokoji. Pro své hosty připravujeme bohaté snídaně, po dohodě je možný pobyt s polo- či plnou penzí. Krom jídelny můžete pro své pohodlí využít malý bar či přilehlou hospůdku, za příznivého počasí pak venkovní posezení s grilem. Vaše děti se vyřádí v dětské herně nebo na venkovním hřišti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Můžeme doporučit návštěvu rozhledny Hnědý vrch nebo rovnou Sněžky - buď po svých nebo prostřednictvím lanové dráhy. V Peci pod Sněžkou na Vás čeká sportovní i zábavné vyžití v Relax centru, na bobové dráze, v lanovém centru nebo na naučné stezce. Rádi Vás nasměrujeme a poradíme Vám co podniknout.
TOPlist