Poloha a dosažitelnost

Chata Sedmikráska je umístěna v turisticky atraktivní oblasti Jeseníků, v Malé Morávce. Výhodou ubytování je příjezd přímo k budově, s možností parkování v rámci objektu. Parkování u chaty je zdarma. Zastávka autobusu je minutu pěší chůze od chaty, parkoviště u motorestu Hvězda je vzdálené 3,5km. Chata Sedmikráska je tak ideálním startovním místem turistických výletů na Praděd a okolní hřebeny Hrubého Jeseníku.

  Vybavení a služby

Celková kapacita chaty je 43 lůžek - pokoje jsou dvou až šesti lůžkové - celkově 10 pokojů plus samostatný aparmán v přízemí se sociálním zařízením např. pro pedagogický dozor, rodinu či tělesně hendikepované hosty. WC a sprchy jsou společné a nacházejí se rovněž v přízemí chaty, kde je také společenská místnost s TV a krbovými kamny, herna se stolním tenisem, šipky, jídelna a zařízená prostorná kuchyně. Sedmikrásku obklopuje obrovská, udržovaná a uzavřená zahrada, dětský koutek, pískoviště, trampolína, bazén pro děti, kuželky, ohniště s grilem, venkovní posezení. K dispozici je také osvětlené hřiště na míčové hry. Potok za zahradou slouží jako výborné horské osvěžení v letních měsících.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Sjezdové lyžování - ski Karlov, ski Kopřivná, Praděd. Běžecké lyžování. Cykloturistika. Pěší turistika. Krytý bazén - Bruntál, Břidličná, Karlova Studánka

Zpět


TOPlist
  Sedmikráska Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Sedmikráska
Ceník ubytování a stravování