Poloha a dosažitelnost

Nabízíme ubytování v nové krkonošské roubence U Milánka v Peci pod Sněžkou, část Velká Úpa, Stará cesta č.ev.3. Užijete si zde pobyt na zdravém vzduchu, nasajete vůni dřeva z roubení a uklidní Vás praskání hořících polínek v kachlových kamnech. Můžete jen tak lenošit, číst, nebo se romanticky procházet, popř. sportovat či pořádat úžasné horské výstupy. Večer se těšte na zdravý silný spánek, jaký jinde nezažijete. Najdete nás na adrese Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, Stará cesta č.ev. 3 (mezi čp. 201 a 202). Roubenka je celoročně bezproblémově přístupná automobilem, vlastní parkoviště pro cca 6 automobilů.

  Vybavení a služby

Čtyři pokoje po dvou lůžkách a dvě lůžka v seknici. Dvě koupelny se sprchovými kouty a dvěma WC, cedrová sauna, samostatná lyžárna a kolárna. V seknici lze vařit i na kachlových kamnech, je zde plně vybavený kuchyňský kout, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, konvice, vařič… Nekuřácké prostředí. Stravování samostatné, popř. lze domluvit v nedalekých penzionech či restauracích. Pobyt psů zvyklých na běžný domácí chod je možný.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

LÉTO: Roubenka má ideální polohu přímo na turistické stezce – skvělý výchozí bod pro pěší i cyklistické výlety (Malá i Velká Úpa, Pomezní boudy, Sněžka, Obří důl, Černá hora, Luční bouda, Chata Výrovka, Liščí hora, • ZIMA: Chalupa přímo ve stopě pro běžkování, která navazuje na běžecké trasy Krkonoš. Sjezdové lyžování - 750 m lanovka Portášky a 750 m centrum Pece pod Sněžkou, skibus 100m. • VÝLETY V OKRUHU 50KM: ZOO Safari Dvůr Králové, Harrachov – skokanské můstky, sklárny, Adršpašské skály a Teplické skály, Prachovské skály, hrad Trosky, lázně Sedmihorky, zámek Kuks, zámek Náchod, přístupná pevnost Dobrošov a Březinka, zámek ve Vrchlabí, Špindlerův Mlýn a pramen Labe, Zámek Opočno, betlém v Třebechovicích pod Orebem, zámek Nové Město nad Metují, pevnost Josefov, Trutnov – pivovar, staré město, vláček Trutnov - Jelenia Góra Polsko

Zpět


TOPlist
  Roubenka U Milánka Velká Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Roubenka U Milánka
Ceník ubytování a stravování