Dům U zámku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům U zámku (č.p.56-žlutý) se nachází v obci Dolní Adršpach, na jižním svahu s vyhlídkou na Adršpašské skalní město. Je situován na jižním svahu proti skalnímu městu- u bývalého zámku, asi 1km od parkoviště Adršpach ze směru od Teplic n.M.- po pravé straně, cca 30m od silnice (od Trutnova po levé). Vlak i autobus v místě.
Vybavení a služby
Dům nabízí 5 samostatných pokojů /vždy s WC a koupelnou/ v 1. patře, dva pokoje s balkonem a vyhlídkou na skalní město. V přízemí je společenská místnost /sat/TV/ s jídelnou - standartně pro 10-12 osob. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň s ledničkou, myčkou, el. sporákem, mikrovl. a horkovzd.troubou,toustovač, atd., a jídelním koutem. Venkovní terasa s možností grilování.Dětské postýlky k dispozici. Topení elektrokotel.
Rekreace a služby v okolí
V letních měsících možnost horolezectví, pěší- a cykloturistiky, i s přechodem do Polska. Lze zajistit projížďky na koních, a na letišti v Hronově (20km) vyhlídkové lety na různých typech letadel a větroňů. V Teplicích n.Met. /5km/ a Chvalči /10km/ jsou nekrytá koupaliště, v Náchodě (28km) je krytý bazén. Cyklobusy zajišťují od května dopravu do Krkonoš a zpět.
TOPlist