Dům U zámku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům U zámku (č.p.56-žlutý) se nachází v obci Dolní Adršpach, na jižním svahu s vyhlídkou na Adršpašské skalní město. Je situován na jižním svahu proti skalnímu městu- u bývalého zámku, asi 1km od parkoviště Adršpach ze směru od Teplic n.M.- po pravé straně, cca 30m od silnice (od Trutnova po levé). Vlak i autobus v místě.
Vybavení a služby
Dům nabízí 5 samostatných pokojů /vždy s WC a koupelnou/ v 1. patře, dva pokoje s balkonem a vyhlídkou na skalní město. V přízemí je společenská místnost /sat/TV/ s jídelnou - standartně pro 10-12 osob. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň s ledničkou, myčkou, el. sporákem, mikrovl. a horkovzd.troubou,toustovač, atd., a jídelním koutem. Venkovní terasa s možností grilování.Dětské postýlky k dispozici. Topení elektrokotel.
Rekreace a služby v okolí
V letních měsících možnost horolezectví, pěší- a cykloturistiky, i s přechodem do Polska. Lze zajistit projížďky na koních, a na letišti v Hronově (20km) vyhlídkové lety na různých typech letadel a větroňů. V Teplicích n.Met. /5km/ a Chvalči /10km/ jsou nekrytá koupaliště, v Náchodě (28km) je krytý bazén. Cyklobusy zajišťují od května dopravu do Krkonoš a zpět.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz