Restaurace a Ubytování Spálený vrch - Poloha, Služby, Okolí

Restaurace a Ubytování Spálený vrch

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Novostavba Restaurace a Ubytování SPÁLENÝ VRCH se nachází na kraji obce Srní, 150 metrů od centra obce. Všechny pokoje jsou situovány v klidné části domu s výhledem do kajiny - Oblík, Spálený vrch, Zelená hora. Vzdálenost od centra obce 300 metrů. Pakroviště pro ubytované hosty a hosty restaurace přímo u objektu. Bezbariérový přístup.
Vybavení a služby
UBYTOVÁNÍ - Ubytování v klidné části obce Srní ve dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky pro další 1–2 osoby) s předsíňkou a sociálním zařízením na každém pokoji. Všechny pokoje jsou nově vybavené, včetně sociálního zařízení. Bezbariérový přístup do všech pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí, WI–FI internetem zdarma, vestavěnými skříněmi, antialergickými matracemi, ručníky, polštáři a přikrývkami. Úschova lyží a kol, soukromé parkoviště – ZDARMA. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Provozovna restaurace a ubytování SPÁLENÝ VRCH se nachází hned vedle běžecké stopy (Srnský okruh s návazností na další stopy). RESTAURACE - Restaurace je především zaměřena na českou gastronomii. Pokrmy pro Vás připravujeme ve špičkově vybavené kuchyni za pomoci nejmodernějších technologii. Naší specialitou je příprava pokrmů francouzským způsobem tzv. holdováním. Tímto způsobem upravujeme všechny české speciality. Díky této úpravě se zachovává šťavnatost a chuť použitých surovin.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci Srní se nachází pošta, čerpací stanice, informační středisko, výstava a prodej šumavských suvenýrů... V zimní sezóně běžecké stopy (SRNSKÝ OKRUH s návazností na další stopy) a sjezdovka na Sedelském vrchu. Pozorování zvěře - Srní BERANKY. V letní sezóně je zde možnost cykloturistiky a pěší turistiky.
TOPlist