Poloha a dosažitelnost

Rekreační Park Riviera Lipno se nachází v obci Lipno nad Vltavou (30km Český Krumlov, 210km Praha, 14km hraniční přechod Studánky do Rakouska, 70km Linz – AT, 65km hraniční přechod Strážný do Německa, 120km Pasov - DE).

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v apartmánech různých typů a velikostí. Ubytování na Lipně je možné ve studiích (bez loznice) 1+kk (40m2), v apartmánech s jednou ložnicí - 2+kk (50-60m2), v apartmánech se 2 ložnicemi - 3+kk, které mohou být jednopodlažní či mezonetové (75–90m2), v apartmánech se 3 ložnicemi - 4+kk, též jednopodlažní či mezonetové (85–115m2). Kuchyňská linka je plně vybavená kuchyňskými spotřebičemi a nádobím (lednice, trouba, varná deska - sklokeramická nebo elektrická, digestoř, mikrovlna, kávovar, varná konev).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Náš areál se nachází přímo u břehu lipenského jezera, tudíž se nabízí poležení a opalování na zatravněné pláži. Pro milovníky aktivního odpočinku je zde připraven bohatý program (aquapark, cyklostezka podél lipenského jezera, stezka v korunách stromů, lanový park, hopsárium atd.) V zimním období si přijdete na své ať už máte raději snowboard, sjezdové lyže nebo běžky a při příznivých podmínkách i na lední bruslení.

Zpět


TOPlist
  Rekreační park Riviera Lipno Lipno nad Vltavou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační park Riviera Lipno
Ceník ubytování a stravování