Poloha a dosažitelnost

Harrachov, Nový Svět 465, dojezd po hlavní silnici do Harrachova s odbočením doprava do kopečku před benzínovou pumpou kolem prodejny COOP. Od prodejny COOP pokračovat cca 50m k panelovému bytovému domu po levé straně. Při příjezdu autobusem (zastávka U Sklárny) dolů z kopečka kolem stánku s nápoji cca 100m. Bytový dům po pravé straně. Převzetí bytu mezi 16:00 až 19:00. Předání bytu mezi 9:00 až 10:00.

  Vybavení a služby

Byt je ve 3. patře, mezi ostatními bytovými jednotkami. Zařízení: chodba - botník, v zimě stojan na lyže, pokoj - patrová velká dvoupostel (horní patro do 80kg) vhodné pro 1-2 děti, spodek manželská postel, obýváková stěna s TV a CD minivěží, rozložitelná čalouněná sedačka (1-2 osoby), stolek, 2 x rozkládací křeslo, prostorná šatní skříň. Kuchyně - lednice s mražákem, mikrovlnná trouba, tříplotýnkový vařič s troubou, kuchyňské a jídelní vybavení, sezení pro 4 osoby, kuchyňská linka. Koupelna se sprchovací vanou, WC.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Veškerá místní infrastruktura, lyžařské středisko, wellness včetně minipivovaru, skibus, lékař, lékárny, prodejny potravin a domácích potřeb, prodejny a půjčovny sportovních potřeb. Možnost návštěvy PL a lyžařských areálů v PL. Možnost dohodnou výuku lyžování, nebo sportovně - turistického průvodce po okolí (běžky, skialpy, chůze, kolo).

Zpět


TOPlist
  Rekreační byt u Martiny Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační byt u Martiny
Ceník ubytování a stravování