Poloha a dosažitelnost

Rekreační areál se nachází v horském údolíčku pod osadou Příchovice na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Dostupnost autem nebo autobusem.

  Vybavení a služby

Pardubická škola v přírodě je areál o dvou budovách. Budova č.1 je hlavní budovou, kde se ubytovaní stravují, baví a v prvním patře je ubytování. Budova č.2 je po celkové vnitřní rekonstrukci s kompletním sociálním zázemím s kapacitou cca 25 lůžek. V přízemí jsou 1 čtyřlůžkový, 1 dvoulůžkový se sociálním zázemím a 1 třílůžkový pokoj a v podkroví je 1 osmilůžkový a 2 čtyřlůžkový se sociálním zázemím. Proto můžeme ubytovat od kapacity 25 osob do 64 osob. V areálu máme tři hřiště (volejbal, házená, tenis, mini fotbal atd. dle možností). Čtvrté hřiště je na plážový volejbal. Dále stolní tenis, televize (kabel.), sat, video, disco.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Dají se u nás provozovat veškeré možnosti turistiky, výlety, exkurze, muzea. Pro školy máme na každý den program (více na www.psvp.cz). V zimním období zajištění pujčení kompletního vybavení na sjezdovky, běžky, prkno za cenu 500,-/400,- Kč na týden. Vše je seřízeno a není starší než 2 sezóny. Máme vlastní vlek . Dále dobré lyžaře vozíme teréním vozidlem na velké vleky (Paseky nad Jizerou, Černá Říčka, Harrachov). V blízkosti je běžecká Jizerská magistrála.

Zpět


TOPlist
  Rekreační areál Pardubické chaty v přírodě
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační areál Pardubické chaty v přírodě
Ceník ubytování a stravování