Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na domečku - zrekonstruovaný venkovský domeček nyní „chalupa pod rančem“, ležící v klidné obci Kolnovice nedaleko města Jeseník. Chalupa se nachází u udržované silnice, díky které je k ní zajištěn přístup po celý rok. Poloha chalupy zaručuje veškeré soukromí, klid, odpočinek, relaxaci a poznávání přírodních krás. Už při první noci se budete divit, jak dlouho jste v klidu spali.
Vybavení a služby
U chalupy je travnatý povrch, k dispozici ohniště, kde je možno rozdělat oheň a opékat nebo grilovat. Nad chalupou je sídlo Lucky Horse ranče, kde je možno si pronajmout koně na vyjížďku nebo si objednat výcvik na koni, vyjížďku v bryčce či jen procházku po ranči. Ubytování na chalupě - chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 10 osob ve 2 ložnicích. V chalupě je plně vybavená kuchyňka s kuchyňskou linkou, jejíž součástí je plynový sporák se elektrickou troubou, lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Obývací pokoj, jídelna – prostorná sedací souprava a jídelní stůl. Vytápění je zde pomocí krbových kamen. Parkování přímo u domečku až pro 4 auta.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu. Jeseník proslul svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze. Naše město v roce 2017 oslavilo 750 let od první písemné zmínky. V jesenických lázních kromě tradičních procedur nabízí také širokou nabídku další aktivit, jak vnitřních, tak venkovních. DiscGolfPark, Priessnitz Fitness centrum, Fitpark Priessnitz, Gräfenberg Walking, Krytý bazén v Sanatoriu Priessnitz, Park her, Půjčovna horských kol, Půjčovna sportovních potřeb, Stezky, Tenisové kurty, Umělé kluziště, Vláček "LÁZEŇÁČEK"
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz