Ranč Na Valech

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ranč leží v malebném prostředí, na klidné polosamotě u lesa, s překrásným výhledem na Krkonoše (Černou horu, Sněžku) jen asi tři kilometry od centra Trutnova.
Vybavení a služby
Na ranči naleznete hospodářskou budovu se stájemi,kde si můžete ubytovat svého koně i psa, jízdárnu, kruhovku a srub. V hospodářské budově je pro Vás připravené ubytování v 1/2+1/3 pokoji s vlastním wc a sprchou a ve 2/2 pokojích se společným wc a sprchou. Povlečení,ručník,WiFi-zdarma na všech pokojích. K dispozici tu máte plně vybavenou kuchyňku s možností vlastního vaření(lednice,varná konvice,mikrovlnná trouba, nádobí,el.dvouvařič),spol.místnost s posilovnou, wellness- infrasauna, vířivka. Ve srubu, se společenskou místností a krbem, si můžete dopřát naši domácí kuchyni, nebo si posedět v altánu a užít si grilování na venkovním grilu a ohništi. Pro děti je připravené hřiště, prolézačky, bazének. Můžou se povozit na koni, nakrmit si ovečky, krávy. Pro dospělé je zde připravena možnost ježdění na koni, adrenalinové jízdy na bugginách,jízdy na čtyřkolkách,stolní tenis, volejbalové hřiště, venkovní bazén, houbaření přímo v místě ubytování. Na ranči panuje příjemné nekuřácké prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Z místa ubytování můžete podnikat řadu kratších i delších turistických výletů.Můžete navštívit hřebeny Krkonoš s nejvyšší horou Sněžkou (23km)a lyžařská centra v Mladých Bukách, Janských Lázních, Peci pod Sněžkou, Žacléři nebo ve vzdálenějším Špindlerově mlýně. Nejblíže na lyže je do Mladých Buků (7km), Jánských lázní (17km) a do Pece pod Sněžkou (25km). Sportovní vyžití nabízí Trutnov i v létě v rozsáhlém sportovním areálu se zimními lázněmi, zimním stadiónem, s fotbalovými a tenisovými hřišti, letním koupalištěm s toboganem nebo na golfovém hřišti v Mladých Bukách (7km). Pro zájemce bowlingu jsou v Trutnově k dispozici 2 centra. Dále můžete navštívit skalní města v Adršpachu a Teplicích nad Metují (19km), Ratibořice (24km), ZOO se safari ve Dvoře Králové nad Labem, zámek Kuks s jeho sbírkou barokních soch (20km), zříceniny hradu Břečtejn či Vízmburk. Janský vrch s kaplí a pomníky, které připomínají Rakousko-Pruskou bitvu v roce 1866. Pro milovníky vojenské historie je tu dělostřelecká tvrz Stachelberg, z let 1935-1938 na Babí u Trutnova (9km) nebo pevnost Josefov v Jaroměři (30km).
TOPlist