Privát Saxán - Poloha, Služby, Okolí

Privát Saxán

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Smržovka je město patřící do zóny pobytové rekreace chráněné krajinné oblasti Jizerských hor a spadá do české části Euroregionu Nisa. První zpráva o městě pochází z roku 1568. Původně byla Smržovka střediskem lnářského a bavlnářského průmyslu, ale již v 16. století se začala rozvíjet sklářská výroba. Vznikající sklárny byly základem budoucího úspěchu jablonecké bižuterie. Jméno Smržovka město získalo po houbě smrži.
Vybavení a služby
Dům se nachází na oploceném pozemku,přímo pod lyžařským vlekem Filip. Hlavním vchodem dvěma schůdky vstoupíme do větší společné chodby s majitelem, dále pak dveřmi do vlastního apartmánu A. Zde se ocitnete v prostorné chodbě, kterou lze též využít k ukládání kol, lyží. Z chodby (botník, věšák, židle) můžete vejít do ložnice A (lůžka, 2x noční stolek s lampičkou, 2x křeslo, šatní skříň), na sociální zařízení (vana, umyvadlo, zrcadlo), oddělené WC a do společenské místnosti (rozkládací sedačka, 2x křeslo, konferenční stůl, lampa, šatní skříň. Z tohoto pokoje vedou dveře do pokoje B (lůžka, křeslo, stůl, šatní skříň). V patře se nachází apartmán B, který je totožně vybaven jako apartmán A.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Ideální rekreace pro sportovní aktivity, jak lyžování, tak pro cyklistiku. Lyžařský vlek Filip je přímo u objektu. Cyklotrasy po Jizerských Horách vedou také skoro kolem objektu.
TOPlist