Poloha a dosažitelnost

Díky poloze mezi největšími středisky Krkonoš - Pec pod Sněžkou (1km), Černá Hora-Jánské Lázně (6km), nebo prostředím do Malé Úpy (6km), kde jste na Česko-Polské hranici, je poloha našeho privátu ideální výchozí základnou i pro náročnější turisty, cyklisty, motoristy, či milovníky zimních sportů. Dobré sněhové podmínky nabízejí přímo naprosto ideální možností zimních pobytů. Krkonošská krajina stojí za návštěvu v kterémkoliv ročním období.

  Vybavení a služby

Nabizíme Vám k dispozici 4 pokoje (2x čtyřlůžkový pokoj, 1x třílužkový pokoj a 1x dvoulůžkový pokoj). Celková kapacita 13 lůžek. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje s vlastním WC a koupelnou Vám nabízíme za příznivou cenu. K dispozici je i WIFI připojení ve všech prostorech.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ahoj!! Jmenuji se Čika a srdečně Vás zvu ke své paničce a páníčkovi, nejen k ubytování v našem privátu,ale také k sokolnickým ukázkám.Rádi Vám představíme i ostatní moje spolubydlící.Jsme tu každý den,a můžete také zanechat vzkat zde na FB nebo zavolat.Já sice nelítám,ale ráda se s Vámi třeba vyfotím.Linda (Káně Harrisovo) ano.Albert vymýšlí jen lotroviny a rád se ukazuje.Těším se na Vás Pro vyznavače pěší turistiky a cykloturistiky jsou Krkonoše přímo rájem, ve kterém můžete na vlastní kůži poznat jedinečnou krajinu v Evropě. Drsná příroda na hřebenech a vrcholcích hor Vás vyzývá. Ten, kdo zvládne kamenité pěšiny a překoná dlouhá stoupání, bude odměněn nádhernými výhledy do kraje. Čekají zde na vás stovky kilometrů značených cyklotras a turistických ztezek. Od pohodlnějších okruhů až po technicky a fyzicky náročnější túry v horách. Každý si tu najde to svoje. Můžete sportovně sbírat výškové metry nebo se pohodlněji nechat vyvést některou z lanovek nebo linek cyklobusu. Cesty jsou dobře značené, přesto doporučujeme mít s sebou vždy dobrou mapu. Na území národního parku je povoleno jezdit pouze po značených cyklotrasách. Kdo ucítí vítr na tváři a nechá se kochat panoramaty, rychle pochopí, proč je toto místo tak výjimečné a také, jak vznikly všechny ságy a pověry o Krkonoších.

Zpět


TOPlist
  Privat Na Výrovce Horní Maršov, Temný důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Privat Na Výrovce
Ceník ubytování a stravování