TOPlist

Pod Medvědím vrchem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je dosažitelná autem, pěšky nebo třeba i autobusem. Vzdálenost od centra Vrbna pod Pradědem (vlak) je 4km.
Vybavení a služby
V objektu je kompletně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, plyn. sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba) s přilehlou jídelnou. V přízemí se nachází společenská místnost s BTV, 2 spojené pokoje s lůžky (1x3, 1x2), sociální zařízení 2x WC, 1x koupelna s vanou, 1x koupelna se sprchovým koutem a umývadly. V prvním patře 2 pokoje s lůžky (1x4, 1x2) a 1x WC s umývadlem. Návštěvníkům je k dispozici infrasauna pro 3 osoby. V celém objektu je instalováno bezplatné WI - FI. Teplá voda je ohřívána el. bojlerem. Topení v objektu je ústřední na tuhá paliva. V přízemí je možnost topení v krbových kamnech na dřevo. V létě mají návštěvníci chalupy možnost využít venkovní posezení na terase objektu, u přírodního ohniště nebo v zastřešené pergole s krbem. Nedaleko objektu se nachází umělý jez na říčce, který Vás dokonale osvěží v parných dnech svou chladnou průzračně čistou horskou vodou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vrbno pod Pradědem je výchozím bodem pro všechny, kdo mají rádi turistiku a toulky nedotčenou přírodou realizovanou pěšky či na kole. Přilehlé okolí nabízí navštívit množství zajímavostí a tur.center, kam lze dokráčet nebo dojet - jenom z těch nejbližších jmenujme např. Rejvíz, Karlovu Studánku, Praděd, Zlaté Hory. A pokud už všechno znáte a stačí Vám jen relaxační procházky nádhernou přírodou, nacházejí se za chalupou lesy plné hub a lesních plodů s vrcholy poskytujícími neskutečné výhledy na panoramu Jeseníků - Medvědí Vrch, Žárový vrch, Orlík, Vysoká Hora. Lesy s množstvím přírodních rezervací a naučných stezek. Pro milovníky zimních aktivit jsou k dispozici lyžařská centra jako Karlov a Praděd nebo i sjezdovky a běžecké trasy přímo ve Vrbně pod Pradědem, Ludvíkově a Karlové Studánce, Andělské hoře. Navštívit další sportovní centra a areály (popř. se jen levně stravovat) je možné v nedalekém Vrbně pod Pradědem a jeho přilehlém okolí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz