Pod lesem Merklín

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel*** se nachází v centru obce Merklín. 15km od Karlových Varů a cca 8km od Ostrova nad Ohří. Doprava je možná busem nebo vlakem z Karlových Varů. Další spojení do Krušných hor je busem, Pstruží 3km, Pernink 6km, Abertamy 9km, Plešivec busem 12km. Lanovka pro lyžařský areál Plešivec začíná ve Pstruží, tzn. 3km od nás. Klínovec se sjezdovkami je zhruba 12km, Boží Dar cca 11km.
Vybavení a služby
V našem rodinném hotelu máme 5 prostorných pokojů. Tři třílůžkové, jeden čtyřlůžkový a jeden jednolůžkový pokoj. Dále jsou možné přistýlky. Hotelové pokoje mají všechny své koupelny (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV a všechny pokoje jsou s WIFI. Za hotelem je parkoviště, patřící k hotelu. V objektu se nachází restaurace s domácí kuchyní (hotová jídla, minutková jídla, studená kuchyně), takže můžeme nabídnout k ubytování i polopenzi. Možnost úschovy lyží apod. Hotelová jídelna je k dispozici pro hotelové hosty, dále k pořádání firemních či rodinných akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Plešivec, lyžařský areál Klínovec, upravené běžkařské tratě v okolí. V místě tenisové kurty, skatepark, sauna, koupaliště. Pro letní období cyklistické tratě v okolí. V sezoně možnost houbaření a na Velkém rybníku (6km) rybaření. Návštěva Karlových Varů a lázeňského trojúhelníku. V blízkosti hrad Loket, zámek Kynžvart, Bečov...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz