Pod lesem Merklín

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel*** se nachází v centru obce Merklín. 15km od Karlových Varů a cca 8km od Ostrova nad Ohří. Doprava je možná busem nebo vlakem z Karlových Varů. Další spojení do Krušných hor je busem, Pstruží 3km, Pernink 6km, Abertamy 9km, Plešivec busem 12km. Lanovka pro lyžařský areál Plešivec začíná ve Pstruží, tzn. 3km od nás. Klínovec se sjezdovkami je zhruba 12km, Boží Dar cca 11km.
Vybavení a služby
V našem rodinném hotelu máme 5 prostorných pokojů. Tři třílůžkové, jeden čtyřlůžkový a jeden jednolůžkový pokoj. Dále jsou možné přistýlky. Hotelové pokoje mají všechny své koupelny (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV a všechny pokoje jsou s WIFI. Za hotelem je parkoviště, patřící k hotelu. V objektu se nachází restaurace s domácí kuchyní (hotová jídla, minutková jídla, studená kuchyně), takže můžeme nabídnout k ubytování i polopenzi. Možnost úschovy lyží apod. Hotelová jídelna je k dispozici pro hotelové hosty, dále k pořádání firemních či rodinných akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Plešivec, lyžařský areál Klínovec, upravené běžkařské tratě v okolí. V místě tenisové kurty, skatepark, sauna, koupaliště. Pro letní období cyklistické tratě v okolí. V sezoně možnost houbaření a na Velkém rybníku (6km) rybaření. Návštěva Karlových Varů a lázeňského trojúhelníku. V blízkosti hrad Loket, zámek Kynžvart, Bečov...
TOPlist