Pension - ERIKA - Pizzerie - Poloha, Služby, Okolí

Pension - ERIKA - Pizzerie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v centru Božího Daru, v blízkosti penzionu je nástup na běžeckou magistrálu, 250m lyžařské vleky. Zastávka SKI busu (150m) do sjezdových areálů NEKLID a KLÍNOVEC. Hraniční přechod do Německa (1 km), kde využijete běžecké i sjezdové lyžování.
Vybavení a služby
V objektu jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, plně zařízené a vybavené s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, WIFI. Pro ubytované hosty je k dispozici vybavená kuchyňka pro přípravu malého občerstvení - lednice, mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice a veškeré nádobí. V restauraci si zahrajete zdarma biliár. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT,WIFI. Na patře je k dispozici společná plně vybavená kuchyňka. Snídaně podávaná formou bufetu je v ceně. Obědy, večeře a jiné občerstvení Vám podáme v naší pizzerii s barem. Vybrat si můžete z mnoha druhů pizzy, lasagne, těstoviny, gyros, řízky, steaky na grilu, zeleninové saláty, domácí štrůdl,horké maliny se zmrzlinou a jiné dobroty. Soukromé parkoviště je přímo před penzionem zdarma. Příjezdy: po 14:00 hod. Odjezdy : do 10:00 hod. Platba za ubytování se platí v hotovosti při příjezdu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo v obci je dětský lyžařský areál NOVAKO s výukou lyžování a zimní atrakce pro děti. 40m od penzionu je obchod s potravinami, půjčovna lyží a lyžařského vybavení, lyžařská a snowboardová škola. Perfektně upravované běžecké tratě propojené do sousedního Německa v celkové délce až 150km. SKIBUS jezdí na blízký Neklid a Klínovec, kde využijete sjezdové tratě všech obtížností. V letních měsících si užijete turistiku po značených naučných stezkách a využijete upravené cyklotrasy v nádherné přírodě. V Německu (2km) je letní bobová dráha. Pro děti je velice zajímavá "JEŽÍŠKOVA CESTA" s různými atrakcemi. Pouze z Božího Daru si děti posílají "JEŽÍŠKOVI" svá vánoční přáníčka.
TOPlist