Poloha a dosažitelnost

Pension U Hradeckých se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní (680m n.m.), 400m od kabinové lanové dráhy na Černou horu (1.299m n.m.) a 150m od lyžařského areálu, který se pyšní nejdelší sjezdovkou v českých horách.

  Vybavení a služby

Ubytování je poskytováno dvou 3-lůžkových, v jednom 2-lůžkovém apartmánu s možností přístylek. Každý má vlastní WC, sprchu, lednici a snídaňový set,balkon a komletní vybavení. K dispozici je WIFI připojení k internetu. Stravovat se naši návštěvníci mohou buď v některé z mnoha janskolázeňských restaurací, nebo mohou využít naší dobře vybavené kuchyňky a společenské místnosti. K dispozici je sauna za úplatu a venkovní sezení se zahradním grilem. Své auto můžete zaparkovat na osvětleném parkovišti u penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V zimních měsících jsou Janské Lázně ideálním místem pro lyžaře. Je zde k dispozici mnoho sjezdovek různých obtížností, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost osvětlených sjezdovek. Mapa Ski areálu Černá hora. V okolí jsou nádherné upravované běžecké tratě s návazností na Krkonošskou magistrálu. Ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku. V blízkosti penzionu je minigolf, lanový park a další aktivity. Celoročně návštěva bazénového komplexu (sauna, whirlpool, termální bazén, fitness, solarium), který je 100m od penzionu. Návštěva kina.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Hradeckých Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Hradeckých
Ceník ubytování a stravování