TOPlist

Penzion u Grulichů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Parkoviště u domu, příjezdová komunikace udržována. Pro děti trampolína, pískoviště a prolézačka s houpačkami,půjčujeme kvalitní koloběžky.
Vybavení a služby
Rodinný penzion. Ubytování v soukromí v samostatném apartmánu, 2 pokoje, zařízená kuchyně, koupelna, WC. Bezprostřední okolí domu tvoří rozsáhlé okrasné alpinium (více než 2000 druhů rostlin), které má mnoho obdivovatelů a je mezinárodně uznáváno odborníky z oboru botaniky. 6-8 osob. SAT - TV, pračka, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dětská postýlka, lednička s mrazničkou. Připojení k internetu s omezením. Pro zachování soukromí hostů ubytujeme vždy jen jednu rodinu anebo skupinu známých, kteří chtějí používat penzion společně.Maximálně 8 osob, v krajní nouzi další přistýlka je možná.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Turistické výlety po Orlických horách, výlety do Polska (5km hraniční přechod), Aquapark Kudowa Zdroj (15km),Stolové hory. lázně, zámky: Opočno, Nové Město nad Metují, Náchod,Potštejn, Ratibořice, Častolovice, pevnosti, pěchotní sruby, zříceniny hradů v okolí, cyklistické výlety, lyžování a mnoho dalších rekreačních vyžití.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz