Penzion u Grulichů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Parkoviště u domu, příjezdová komunikace udržována. Pro děti trampolína, pískoviště a prolézačka s houpačkami,půjčujeme kvalitní koloběžky.
Vybavení a služby
Rodinný penzion. Ubytování v soukromí v samostatném apartmánu, 2 pokoje, zařízená kuchyně, koupelna, WC. Bezprostřední okolí domu tvoří rozsáhlé okrasné alpinium (více než 2000 druhů rostlin), které má mnoho obdivovatelů a je mezinárodně uznáváno odborníky z oboru botaniky. 6-8 osob. SAT - TV, pračka, mikrovlnka, rychlovarná konvice, dětská postýlka, lednička s mrazničkou. Připojení k internetu s omezením. Pro zachování soukromí hostů ubytujeme vždy jen jednu rodinu anebo skupinu známých, kteří chtějí používat penzion společně.Maximálně 8 osob, v krajní nouzi další přistýlka je možná.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Turistické výlety po Orlických horách, výlety do Polska (5km hraniční přechod), Aquapark Kudowa Zdroj (15km),Stolové hory. lázně, zámky: Opočno, Nové Město nad Metují, Náchod,Potštejn, Ratibořice, Častolovice, pevnosti, pěchotní sruby, zříceniny hradů v okolí, cyklistické výlety, lyžování a mnoho dalších rekreačních vyžití.
TOPlist