Poloha a dosažitelnost

Náš penzion se nachází v obci Hojná Voda, v nadmořské výšce 790 m a je ideálním východiskem pro výlety do překrásných a nedotčených Novohradských hor. Věříme, že návštěva Novohradských hor se stane nezapomenutelným zážitkem a věříme, že se službami našeho penzionu budete maximálně spokojeni a budete se k nám rádi vracet. Těšíme se na Vaši návštěvu. Penzion je nekuřácký!!!

  Vybavení a služby

V Penzionu Pod Kaštany nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových prostorných pokojích se sprchovým koutem a toaletou. Prostorné parkoviště je vzdálené 50m od penzionu. V létě je k dispozici uzamykatelná "kolárna", která v zimním období slouží jako "úschovna lyží". K odpočinku a večernímu posezení je Vám k dispozici terasa s grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Je zde velké množství značených tras pro turistiku a cykloturistiku, rozvijí se zde příhraniční spolupráce, kdy v roce 2010 vznikl projekt „Zdolávání hranic - Via Verde“ Tento projekt cyklostezek (5 tras) vede z rakouského lázeňského centra Moorbad Harbach přes hraniční přechod Šejby - Harbach do Horní Stropnice a vrací se zpět přes Dobrou Vodu a Hojnou Vodu do rakouského Hirschenwies a Harbachu.V zimě je v prostoru Hojná Voda – Staré Hutě, kterým prochází cyklostezka „Via Verde“ v provozu udržovaný lyžařský běžecký areál, jehož trasa „Novohradská zimní běhačka“ počítá s návazností na tratě v Dolním Rakousku. Pro sjezdové lyžování je však vhodnější využívat služeb rakouských sjezdovek v (cca 20km) Karlstiftu a (cca 17km) Harmannschlagu. K sportovnímu vyžití slouží 4km vzdálená víceúčelová sportovní hala. Najdeme zde komplexně vybavené sportovní centrum vč. přilehlého tenisového kurtu s povrchem umělé trávy. Vhodné pro soustředění sportovních klubů a oddílů.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pod Kaštany Hojná Voda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pod Kaštany
Ceník ubytování a stravování