Poloha a dosažitelnost

Penzion ze 17.století se nachází v obci Mezná, vzdálené 6km od Hřenska v oblasti Českého Švýcarska. V jádru pískovcových skal a soutěsek. Z Prahy se k penzionu v obci Mezná dostanete autobusem za 2.5 hodiny. Parkování možno v blízkosti domu, parkoviště není přístupné ve sněhu pod zahradou. Jinak 100m od domu.

  Vybavení a služby

Obec vznikla v 17. století. Z té doby se zde dochovalo 7 starých domů, které jsou kulturní památkou. Mezi ně patří i dům č.6, který je po rozsáhlé rekonstrukci a do kterého Vás srdečně zveme. Penzion je vybaven přímotopy, saunou, satelitem. Interiér je původní. Sklepy: Prádelna - pračka, sušička, vinárna, odpočívárna, sauna. Přízemí 1 pokoj, kuchyň s el. sporákem, lednice, jako společenská místnost. Chodba vybavena též sporákem, myčkou, mikrovlnou troubou, lednici. 1. patro - 2 pokoje, 2. patro - 2 pokoje. V objektu je garáž vhodná pro úschovu kol. Zahrada. Jajabubo je perfektní místo pro romantický útěk z přetechnizovaného světa. Penzion Mezná je vhodný k relaxaci, přemýšlení a dobíjení energie.

  Rekreace a služby v okolí

Restaurace 300m. Nákup 6km. Bus 200m od domu. Koupání 8km Jetřichovice. V zimě Děčín 20km. Lyžování směr Jiřetín cca 26km. Pro výlety do zahraničí slouží speciální dvoupatrový autobus do Německa. Místo vhodné pro turistiku i cyklistiku. Značené turistické trasy a cyklostezky v okolí Mezné. Přírodní zajímavosti ve zkratce: Pravčická brána - 8km od Mezné, Edmundova soutěska (plavba po pramici), Tichá soutěska, Mezní louka, Růžovský vrch, Šauštejn - Loupežnický hrad, atd.

Zpět


TOPlist
  Penzion Mezná Jajabubo
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Mezná Jajabubo
Ceník ubytování a stravování