Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v lyžařském středisku Tanvaldský Špičák cca 700m n m. Z Prahy se jede nejlépe po R 10 směrem na Liberec, za Hodkovicemi se odbočí vpravo na Jablonec nad Nisou a dále pak na Lučany a Smržovku. Zde jsou již směrové tabule na Albrechtice v J.h. V Albrechticích za poštou je odbočka vpravo. Asi po 1,5 km jízdy do kopce je po levé ruce pomník, odbočka vlevo na Mariánskou horu - sem NEODBOČOVAT! Přímo vpředu je penzion Lucie a nad ním se nachází penzion Max. Silnice se zde celou zimu upravuje až k penzionu pluhováním. Hlavní silnice vedoucí obcí se v zimě upravuje chemickým posypem. Objekt sousedí přímo s lyžařskými vleky a sjezdovkou Světlý vrch. U objektu je vlastní parkoviště, pro ubytované zdarma.

  Vybavení a služby

Penzion má kapacitu 30 míst. Z toho je pět dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový, tři čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. V penzionu je prostorná jídelna a společenská místnost s krbovými kamny. Zde je také stolní fotbal (zdarma) a elektronické šipky na mince. V jídelně a ve společenské místnosti jsou televizory. V celém objektu je připojení wi-fi zdarma. Veškeré vybavení pro zimní sporty lze zapůjčit v několika ski půjčovnách, kde máme pro naše hosty domluvené slevy. Rovněž ve skiareálu Světlý vrch jsme schopni sjednat pro skupiny slevy na vlek a máme kontakty na lyž. instruktory. V letním období je možnost v místní půjčovně zapůjčení kol. Po domluvě jsme schopni zajistit přímo v penzionu výrobu skleněných šperků pod dohledem zkušených sklářů (min.5 zájemců). Na konci letních prázdnin a začátkem podzimu nabízejí místní lesy spoustu hub. Jsou zde překrásné běžecké i cyklistické trasy a to jak pro zdatné sportovce, tak i pro rodiny s dětmi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Jsou zde překrásné výlety pěšky, na běžkách i na kole. V letních měsících je v Tanvaldu cca 2km otevřené koupaliště. V nedaleké továrně Detoa jsou denně otevřené kreativní dílny nejen pro děti. V nedaleké Nové vsi nad Nisou je veliké vojenské muzeum. Velice zajímavá je i "Kozí farma" v Pěnčíně, kde je zároveň i ukázka výroby skleněných perel a dílna. V té si mohou návštěvníci zhotovit vlastní šperky apod. V obci jsou dva obchody - koloniál, jeden je otevřen až do 22.00h. Další obchody jsou v Desné a Tanvaldu např. Lidl, Penny, Billa apod.

Zpět


TOPlist
  Penzion Max Albrechtice v J. H.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Max
Ceník ubytování a stravování