Penzion Katka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjezd k chalupě po zpevněné asfaltové cestě cca 1km od obce Srní - část Staré Srní. Parkování na vlastním pozemku u chalupy.
Vybavení a služby
Jedná se o kompletně nadstandartně vybavenou chalupu. Kuchyň - pračka, myčka, varná konvice, MW trouba, sporák s varnou deskou, veškeré nádobí ...., dále vnitřní a venkovní krb, LCD TV, internet - wifi, Dvd přehrávač, hi-fi věž. Koupelna - sprcha + vana, 2x WC. Chalupa se pronajímá se zahradou - zahradní gril, sezení. Eletřina, voda, dřevo, topení, povlečení... vše v ceně.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chalupa se nachází v samém centru NP Šumava, atraktivní oblast. Výlety a procházky všude do okolí, kolem chalupy vede síť cyklostezek, stezek pro pěší a běžkaře. Restaurace v okolí. Bus 500m, pošta 500m, obchod 500m. Nově web kamera přímo na naší chalupě, najdete si na našich www stránkách s předpovědí počasí.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz