Poloha a dosažitelnost

Autem Praha - dálnice Praha - Mladá Boleslav - Liberec, z dálnice výjezd na Liberec, směr Jablonec n. Nisou, dále směr Tanvald. Autobus Praha - autobusy z Černého mostu směr Tanvald.

  Vybavení a služby

Penzion disponuje 8 pokoji, které jsou zařízeny v duchu horské chalupy. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Výhledy z oken jsou většinou situované k okolním horám. Na každém pokoji je TV, WI-FI připojení k internetu a trezor. Pro váš bezstarostný pobyt jsme připravili možnost objednání večeří, které se skládají ze tří chodů a výběr ze dvou nabízených menu. Naše kuchyně plně uspokojí i náročnější strávníky a jistě oceníte, že suroviny, ze kterých vaříme, jsou od domácích chovatelů či výrobců. Připravíme večeře i z bezlepkových surovin, pro vegetariány a košer - nutno upozornit při rezervaci minimálně jeden týden předem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V recepci penzionu Kaiser jsou k dispozici turistické i další mapy a rádi vám poradíme s výběrem vaší trasy. Na recepci si dále můžete vypůjčit nordic walking hole oproti vratné záloze 100 Kč/osoba/den. Během letních měsíců si můžete přiobjednat lehký letní oběd či obědový balíček na výlet. V létě Jizerské hory patří k nejoblíbenější destinaci mezi milovníky cykloturistiky. Personál penzionu Kaiser vám velmi rád doporučí 20 nejvyhledávanějších tras od těch odpočinkových tzv. na rozjezd až po ty náročnější. V bezprostředním okolí penzionu Kaiser (přibližně 150m) je 350m dlouhá sjezdovka Bavorák s večerním lyžováním vhodná pro děti, ale i mírně až středně pokročilé lyžaře. Pro náročnější lyžaře je sjezdovka v Kořenově - Rejdicích, vzdálená cca 3km, Ski - areál Harrachov cca 6,5km, Ski – areál Příchovice. Pro milovníky běžek jsou Jizerské hory ideálním místem díky husté síti upravovaných běžkařských tras.

Zpět


TOPlist
  Penzion Kaiser Kořenov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Kaiser
Ceník ubytování a stravování