Penzion Ina - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Ina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion „INA“ je umístěn v malé klidné osadě Hrubého Jeseníku nedaleko lázeňského města Velké Losiny. Objekt se nachází na polosamotě v klidném prostření a s krásnou scenérií okolí a je obklopen loukami a lesy. Dokonalý panoramatický obraz je na našich stránkách www.penzionina.cz V blízkosti jsou i nová lyžařská střediska.
Vybavení a služby
Podkrovní apartmány o celkové kapacitě 18 míst mohou být variabilně sestaveny ve 2 až 4 lůžkové pokoje a 1x šestilůžkový pokoj. Jednotlivé apartmány jsou vybaveny kuchyňskými linkami, včetně vybavení, dvouplotýnkovými vařiči, rychlovarnými konvicemi, chladničkami, samostatnými sociálními zařízeními a sprchovacími kouty. V přízemí se nachází společenská místnost s TV, hračkami pro děti, dále úschovna lyží a kol. Dále je k dispozici prostorná zahrada pro míčové hry, ruská kuželna, houpačky pro děti, dětské pískoviště a možnost posezení u ohniště nebo zahradního krbu ke grilování.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V létě možnost využívání turistických tras po okolí, cyklostezek, návštěvy kulturních pamětihodností okolí (např. zámku Velké Losiny, ruční papírny, pivovaru apod.) Dále možnost navštívit termální koupaliště nebo projížďku na koních. V zimě jsou to převážně návštěvy lyžařských středisek v okolí 5–10km. Parkoviště a příjezdová cesta v okolí penzionu je i v zimě udržovaná.
TOPlist