Poloha a dosažitelnost

V centru města Bruntál, náměstí 1. máje 1421/3. 200 m od zastávky autobusu "Seliko", 2 zastávky autobusem od železniční stanice Bruntál.

  Vybavení a služby

11 apartmánů s celkovou kapacitou 38 lůžek: vlastní sociální zařízení, LCD televize, připojení na internet prostřednictvím Wi-fi, minibar, bezbariérový přístup s výtahem. Možnost celodenního stravování - restaurace bufetového typu, součástí objektu je minimarket. Dětské hřiště přímo před hotelem. Malé kadeřnictví a kosmetika 50m od hotelu na náměstí 1.máje.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí se nachází 4 vyhaslé třetihorní sopky, které stojí za pěkný výlet, zámek Bruntál a zámecký park s celoroční expozicí v muzeu na zámku, turistická trasa po vodopádech Bílé Opavy z lázní Karlova Studánka až pod vrchol Pradědu nebo přes Petrovy kameny na druhou nejvyšší horu v pohoří Hrubého Jeseníku - Vysokou holi. Za návštěvu stojí také Bruntálské Wellness centrum anebo městské koupaliště. Minimarket v objektu hotelu. Běžné supermarkety do 10-15 minut. Zastávka autobusu a cyklobusu cca. 200 m od hotelu.

Zpět


TOPlist
  Hotel Fojtů Bruntál
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Fojtů
Ceník ubytování a stravování