Poloha a dosažitelnost

Penzion Chiranka se nachází přímo v centru obce Lipová-lázně, v těsné blízkosti lázeňského města Jeseník. Dostupnost autem i vlakem. Autobusová zastávka 200m, vlakové nádraží 800m. Parkování přímo v objektu penzionu. Pro skupinové zájezdy možnost příjezdu a paktování autobusu u objektu po celý rok.

  Vybavení a služby

Penzion Chiranka je nově zrekonstruovaný nekuřácký penzion, patří do stále se rozrůstající skupiny Wellness & Relax Resortu Helios. Nabízí ubytování v rodinné atmosféře ve 2 až 5 lůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Kapacita penzionu je 47 míst. Součástí penzionu je také společenská místnost s barem, která je vybavena LCD TV/DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu, dětským koutkem a velkou nabídkou stolních her. Pro nejmenší klienty máme k zapůjčení dětské postýlky a židličky. K penzionu patří oplocená zahrada s parkovištěm, ohništěm a pergolou a venkovním bazénem. Klienti penzionu Chiranka mohou využívat služeb celého resortu Helios do kterého patří: Wellness hotel Helios – 1 200 m od penzionu , Kongres hotel TOČ – 10m od penzionu. Hned vedle penzionu je možné využít služeb hotelu TOČ: masáže, finaká sauna, restaurace s venkovní terasou, venkovní víceúčelové hřiště, dětské hřiště,…

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Zimní pobyty: široké možnosti lyžování v nejbližším okolí (sjezdovka Miroslav 1200m, lyžařské vleky Lázeňský Vrch 500m, Ramzová 5,8km, Petříkov, Branná,...), běžecké lyžování - tratě přímo v obci. Letní pobyty: turistické výlety (Šerák, Čertovy skály, Vysoký vodopád, Praděd, Rejvíz, Nýznerovské vodopády, jeskyně Na Pomezí a Špičáku, ...), cykloturistika (cyklostezka č.53 vede přímo kolem penzionu), letní bobová dráha na Ramzové, relaxcentrum Domašov, příroda, houbaření, výlety do Polska. Kongres hotel TOČ vzdálený od penzionu 10m nabízí: restaurace s dětským hřištěm a venkovní terasou,masáže, finaká sauna, restaurace s venkovní terasou, venkovní víceúčelové hřiště, dětské hřiště,… Hotel Helios vzdálený od penzionu cca 1 200 m nabízí: wellness centrum / velký bazén, 2x whirlpool, finská sauna, parní lázeń, infrasauna, zážitkové sprchy, bazénový bar /, 2 x petanquové hřiště, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, aquazorbing, Lipovské cyklistické stezky, fitness koutek, masérské a kosmetické studio Klienti penzionu Chiranka mohou navštívit volnočasové aktivity hotelů Helios a TOČ za zvýhodněných podmínek jako hoteloví hosté.

Zpět


TOPlist
  Penzion Chiranka Lipová - lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Chiranka
Ceník ubytování a stravování