Poloha a dosažitelnost

Penzion je situován poblíž centra České Kamenice, na území tří chráněných krajinných oblastí - Labských pískovců, Lužických hor a Českého středohoří. Poloha penzionu v klidném prostředí, ale do centra dojdete za 5 minut. Dopravní dostupnost automobilem i hromadnou dopravou po celý rok.

  Vybavení a služby

2-4 lůžkové apartmány, apartmá pro 4-6 osob, zahradní posezení s grilem, WC a sprcha na pokojích, kuchyňka na pokojích, TV na pokojích, přístup na internet bezdrátový, PC s internetem na patře.WiFi v celém objektu. Kosmetický salon v objektu za zvýhodněné ceny pro klienty penzionu. Automat na kávu. Hlídané parkoviště zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Výhodná poloha penzionu Vám nabízi skvělé podmínky pro lyžování, cykloturistiku, koupání i procházky po horách. Lyžování v nedalekém Podluží nabízí vyžití pro velmi dobré lyžaře i pro začátečníky. Nově zrekonstruované koupaliště se nachází přímo v České Kamenici, cca 10 min chůze. Krásné vyjížďky na kole do Kytlic a okolí. Neomezené možnosti pěší turistiky po památkách a přírodních útvarech v blízkém oklolí (Jehla, Bratský oltář,...)

Zpět


TOPlist
  Penzion Jehla Česká Kamenice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Jehla
Ceník ubytování a stravování