TOPlist

Pension St. Moritz

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion St. Moritz se nachází na okraji města v Železné Rudě, směrem na Klatovy. Zastávka vlaku je vzdálena cca 200 m, autobusová zastávka cca 500, 3 km od hraničního přechodu Železná Ruda-Bayer.Eisenstein.
Vybavení a služby
Pension nabízí 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, wifi a částečně s balkonem. Vlastní restaurace v domě, vlastní parkoviště, úschovna lyží a kol. Ubytování s polopenzí. Domluvíme lyžařskou školu, zprostředkujeme instruktory, půjčení lyží a kol. Při zájmu zařídíme výlety do okolních měst Čech a Bavorska s transportem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Železná Ruda leží na hranici s Německem v nejhezčí části západní Šumavy ve výšce 754 m.n.m a je jejím největším rekreačním střediskem. Nabízí možnosti všestranného sportovního vyžití v každé roční době. Nachází se zde široká síť značených turistických a cykloturistických tras. Milovníci zimních sportů zde mají k dizpozici běžecké tratě (cca. 100 km) a přes 30 km sjezdových tratí s 29 vleky a lanovkami o kapacitě 20.000 osob/hod. Tenisová a fotbalová hřiště, mnoho historických a kulturních památek jsou návštěvníkům k dispozici v létě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz