Pension St. Moritz

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion St. Moritz se nachází na okraji města v Železné Rudě, směrem na Klatovy. Zastávka vlaku je vzdálena cca 200 m, autobusová zastávka cca 500, 3 km od hraničního přechodu Železná Ruda-Bayer.Eisenstein.
Vybavení a služby
Pension nabízí 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, wifi a částečně s balkonem. Vlastní restaurace v domě, vlastní parkoviště, úschovna lyží a kol. Ubytování s polopenzí. Domluvíme lyžařskou školu, zprostředkujeme instruktory, půjčení lyží a kol. Při zájmu zařídíme výlety do okolních měst Čech a Bavorska s transportem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Železná Ruda leží na hranici s Německem v nejhezčí části západní Šumavy ve výšce 754 m.n.m a je jejím největším rekreačním střediskem. Nabízí možnosti všestranného sportovního vyžití v každé roční době. Nachází se zde široká síť značených turistických a cykloturistických tras. Milovníci zimních sportů zde mají k dizpozici běžecké tratě (cca. 100 km) a přes 30 km sjezdových tratí s 29 vleky a lanovkami o kapacitě 20.000 osob/hod. Tenisová a fotbalová hřiště, mnoho historických a kulturních památek jsou návštěvníkům k dispozici v létě.
TOPlist