Pension Soňa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Soňa se nachází ve velice klidné části, nedaleko náměstí městečka Kašperské Hory, které je oblíbeným centrem letní i zimní rekreace. Autobusové spojení: Přímé spoje Praha – Kašperské Hory a zpět, Plzeň – Kašperské Hory a zpět, České Budějovice – Kašperské Hory a zpět. Sušice – Kašperské Hory nebo Vimperk – Kašperské Hory. Vlakové spojení: Sušice nebo Vimperk, odtud dále autobusem do Kašperských Hor.
Vybavení a služby
Kdo se chce cítit jako doma, může navštívit tento pension s rodinným přístupem k hostům. Nabídka apartmánu pro 6 až 8 osob. Při plném obsazení sleva. Po domluvě možnost použití krytého bazénu.
Rekreace a služby v okolí
Kašperské Hory jsou ideálním místem k vyjížďkám za lyžováním. Nejbližší sjezdovka s večerním osvětlením je dlouhá 700m a je vzdálena 400m od penzionu. V celém okolí je velké množství upravovaných běžeckých tratí. Velký lyžařský areál Zadov s umělým zasněžováním a známými upravovanými běžeckými tratěmi je vzdálen 15km. Pro rodiny s dětmi a méně zdatné lyžaře jsou lehce dosažitelné např. sjezdovky Javorník, Kvilda, Modrava, Nové Hutě. Pro náročné možnost lyžování i v německém sportovním areálu na Javoru. Krytý bazén s vířivkami a tobogánem je v Horaždovicích 32km. V celém okolí městečka je mnoho cyklistických a turistických tras. Ke koupání a vodním sportům se nabízí řeka Otava. Také rybáři a houbaři si přijdou na své. Možnost jízdy na koních.
TOPlist