Pension Šimral - Poloha, Služby, Okolí

Pension Šimral

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš pension se nachází na sjezdovce Skiareálu Velká Úpa 300 metrů od hlavní silnice.Vhodné lyžování i pro děti a začátečníky. V letním období vlastní parkoviště u pensionu a v zimě parkoviště u silnice a doprava zavazadel skutrem. Krásná vyhlídka. U nás 10% sleva na všechny lanovky a vleky na kartu hosta.
Vybavení a služby
Zahradní terasa,možnost táborových ohňů a grilování na venkovním krbu. Pokoje se sociálním zařízením. Kávová kuchyňka v patře. Útulná jídelna s krbem. Online kamera přímo na našem pensionu. Zimní sezona s polopenzí,letní se snídaní. event. dokoupení večeře(http://portasky.humlak.cz). Bezplatné připojení k internetu po celém pensionu (WIFI). Pes po dohodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Peci pod Sněžkou lanová dráha na Sněžku. Relax park v Peci pod Sněžkou (horská bobová dráha, lanové centrum, skluzavky, trampolíny, jízda na kladce, dětské hřiště). Ve Velké Úpě lanová dráha na Portášky. Ve Skiareálu technické zasněžování. Možnost využití relaxačního zařízení wellness ve Velké Úpě a Peci pod Snežkou. Doporučujeme navštívit naše zařízení Café-grill Promenáda /Fast food/ v Peci/ Sn. proti bobové dráze. Večerní bruslení na přehradě.
TOPlist