Pension Lucinka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Domek se nachází na kopci 550m nad mořem v okrajové části obce s krásným výhledem na Svobodunad Úpou - vstupní brána do Krkonoš. Jde o samostatný objekt s oplocenou zahradou, před domem vlastní parkování. Do centra obce 300m, restaurace, bary, boulink, sauna, obchody... Za domem asi 200m jsou louky, kde v zimním období je udržovaná běžecká trasa po které je možno dojet do JánskýchLázní. Sjezdové lyžování 2km sjezdovka Dunkán, Černáhora - Černohorský expres, kabinková lanovka. Ski - busy jezdí zdarma zastávka je 300m od objektu.
Vybavení a služby
Objekt je standartně vybaven • 1.apartmán: kuchyň - sporák, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač, rádio, 2x TV+Sat, Wifi připojení zdarma. Dětská herna - šipky, hračky pro vaše děti.... • 2.apartmán: kuchyň - sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice s mrazákem, pračka, rádio, 1x Tv+Sat. U objektu se nachází zastřešené posezení s krbem a grilem, stolní tenis, dřevěný sedací nábytek. • V oplocené zahradě se nachází venkovní bazén 8x4m vyhřívaný tepelným čerpadlem. U bazénu solární sprcha, lehátka, slunečník, dřevěný zahradní nábytek, skluzavka, dětská houpačka, pískoviště, zahradní dětský domek, venkovní ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období ideální pro zimní sporty, dobrá dostupnost lyžařských středisek Jánské Lázně 2km, Mladé Buky 4km, Černý Důl 5km, Pec pod Sněžkou 10km. Skibusy jezdí zdarma. Letní výlety: ZOO Dvůr Králové safari 25km, okresní město Trutnov 10km zimní stadion, aquapark, kino, divadlo, krytý bazén, tenisové kurty, nákupní střediska. skalní město Adršpašské skály 25km, Žaclář 15km hornické muzeum, Vrchlabí 20km vyhlídkové lety, zámek. Kuks 20km - zámek • Možnosti koupání: Retro park Sejfy, Jánské Lázně, Trutnov - Pekelský rybník, Dolce, Čistá, Trutnov, Trutnov, Bukówka, Petříkovice, Mostek, Dolní Kalná, Vejsplachy, Radeč - Úpice, Malé Svatoňovice • Blízká lyžařská střediska: Svoboda nad Úpou, Mladé Buky, Třešňovka - Horní Maršov, Černá hora - Jánské Lázně, Pěnkavčí vrch, Horní Albeřice, Skiport - Velká Úpa, Prkenný Důl - Arakis, Prkenný Důl - Bret Family SkiPark, Pec pod Sněžkou, Černá hora - Černý Důl.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz