Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v klidné části Kašperských Hor s překrásným výhledem do krajiny. Nejbližší hraniční přechod je Železná Ruda. Od června do září ideální autobusové spojení do všech koutů Šumavy.Pension je nekuřácký.Nejsou povolena domácí zvířata,je vhodný pro alergiky.Služby v pensionu: infrasauna a velký výběr masáží.

  Vybavení a služby

Pokoje jsou ve dvou patrech. 1.patro: 1x2lůžkový pokoj, 1x2 lůžkový pokoj s přistýlkou , koupelna + WC, kuchyňka společná pro všechny pokoje, společenská místnost sloužící i jako jídelna, 2x balkon s výhledem. 2.patro: 1x2lůžkový pokoj s přistýlkou , s vlastním WC + sprchou, 1x2lůžkový pokoj s WC + sprchou, společenská místnost. SLUŽBY:INFRASAUNA,MASÁŽE: klasická, havajská, medová, baňková, anticelulitidová masáž, Dornova metoda a Breussova masáž páteře, Aromamasáž, masáž lávovými kameny,Ajuverdská masáž,čokoládová masáž. Možnost relaxačních víkendových pobytů /viz.ceník/. Parkování a úschova kol zajištěno.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Léto: turistika, cykloturistika, houbaření, jízda na koních, kanoistika,bowling. Zima: skiareál v místě, nejbližší krytý bazén 150m,aquapark 25km v Horažďovicích. Restaurace a pizzerie: 150m Centrum volného času pro děti do 6 let 100m

Zpět


TOPlist
  Pension Kristýna Kašperské Hory
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Kristýna
Ceník ubytování a stravování