Poloha a dosažitelnost

Samostatně stojící objekt se nachází v největším rekreačním středisku v Jeseníkách - v obci Malá Morávka. V katastru obce leží jak nejvyšší hora Praděd s nejvýše položenými sjezdovkami v ČR, tak i přírodní rezervace v jejím okolí. Penzion je umístěn v klidné části obce ve směru na Karlovu Studánku cca 50m od hlavní silnice s vlastním travnatým pozemkem a parkováním u objektu. V obci je vlakové (cca 2,5 km) i autobusové (150m) spojení.

  Vybavení a služby

Celoroční ubytování jako doma ve dvou apartmánech o kapacitě až 10 lůžek (2x ložnice pro 4 osoby, 1x obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby) a 10 lůžek (1x ložnice pro 4 osoby, 1x ložnice pro 2 osoby, 1x obývací pokoj pro 3 osoby a gaučem pro 1 osobu) + přistýlky dle dohody. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyní(lednice, sporák, mikrovlnná trouba...) s jídelním koutem, krbem a TV v obývacím pokoji. V letním období je možno využít travnatý pozemek a samozřejmě venkovní posezení s ohništěm. Možností je mnoho, vše záleží na dohodě. Stravování je možno zajistit v rekreačním středisku vzdáleném cca 100m.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

100m od penzionu je nově vybudovaná komfortní 4sedačková lanovka s kapacitou až 2500 osob za hodinu a nově vybudovaná uměle zasněžovaná sjezdovka o délce 1350m. Penzion se nachází 100m od lyžařského areálu Kopřivná-technicky zasněžovaná a upravovaná sjezdovka. Náročnější lyžaři mohou využít lyžařské středisko Karlov (2km,) nebo vyjet na Praděd autem či autobusem (zastávka 150m). V blízkosti objektu je množství značených běžeckých, turistických a cyklistických tratí. Možnost houbaření v nedalekých lesích, kde zaručeně "něco" najdete.

Zpět


TOPlist
  Penzion Doma Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Doma
Ceník ubytování a stravování