Poloha a dosažitelnost

Penzion je umístěn u lyžařského SKIAREÁLU BUBÁKOV - HERLÍKOVICE. Nabízí 12 sjezdových tratí s převýšením z 540m n.m. až do 1019m n.m. o celkové délce 11km, které jsou určeny jak pro začátečníky, středně pokročilé, tak pro náročné lyžaře. Areál Bubákov nabízí také speciálně přizpůsobené tratě pro výuku dětí a začínajících lyžařů! Moderní zasněžovací technika obsáhne 98% tratí. Večerní lyžování každý den 18-21 hodin. Popis cesty: z Vrchlabí obchvatem nebo přes centrum města směr Špindlerův Mlýn. 100m za odbočkou na Strážné po levé straně. GPS - 50°38'57.81"N, 15°36'17.77"E. Autobusová zastávka - Rozcestí Strážné.

  Vybavení a služby

Pokoje 2 os., 3 os. i 4 os. se společným sociálním zařízením (sprchový kout, WC). Společenská místnost, kuchyň, TV-SAT, venkovní grilování, lyžárna, vlastní parkoviště. Možnost stravování v okolních zařízeních (150m).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Atrakcí tohoto místa je blízkost hor a turistických tras, kluziště, sáňkařská dráha, bazén, koně, ZOO, skialpinismus, snowboarding, snowtubbing, běžecké tratě Žalý, bobová dráha, bruslení, turistika, paragliding v tandemu... Vítáme lyžaře, houbaře i cyklisty. Centrum města - 15 minut. Velké množství lyžařských vleků, půjčovna lyží i lyžařská škola. Půjčovna lyžařské výstroje, horských kol i průvodce po horách... SKIAREÁL BUBÁKOV - HERLÍKOVICE 250m SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN - 9km (SKI BUS)

Zpět


TOPlist
  Pension 432 Hořejší Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension 432
Ceník ubytování a stravování