Ubytování Děčín - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování Děčín

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v klidné části centra města v blízkosti lesoparku, cyklostezky, řek Labe a Ploučnice. V dostupné vzdálenosti je obchod s potravinami i několik restaurací.
Vybavení a služby
Ubytování poskytuje pronájem pro 1 až 5 osoby ve dvou pokojích s jednou manželskou postelí, rozkládací pohovkou pro 2, s možností 1 přistýlky. Vybavení kuchyňky - lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Připojení k Wifi, internet, TV. V objektu je zákázano kouření, pořádání akcí a věčírků.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V bezprostřední blízkosti je cyklostezka, lesopark, Děčínský zámek, aquapark, Via ferrata Pastýřská stěna, ZOO. V okolí města jsou rozhledny Sněžník a Sokolí vrch, Tiské stěny, Belveder s výhledem na Labské údolí, Soutěsky Hřensko, Pravčická brána, Českosaské Švýcarsko, Dolský mlýn - přírodní koupání. Dále je možné využít plavbu lodí po Labi - parník, raft, půjčovna lodí v místě. Hranice s Německem - pevnost Koenigstein, skalní město Bastei, termální lázně Toscana.
TOPlist