Letní byt na Babyloně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází poblíž státních hranic, asi 7km od Domažlic ve směru Folmava. Je zde vlakové i autobusové dopravní spojení.
Vybavení a služby
Nabízím pobyt turistům ve staré, ale udržované chalupě poblíž lesa a přírodního koupaliště. Chalupa je jednoduše vybavená, určená nenáročným turistům, kteří upřednostňují pobyt venku. Je zde možné i malé vaření, popř. grilování na rozlehlém pozemku. Přenocovat lze v několika oddělenných místnostech. K dispozici je celkem 10 lůžek s lůžkovinami. Na pozemku je možnost postavit si stan či obytný přívěs, sportovat či jen tak odpočívat. Vhodné pro rodiny či skupinky například cyklistů.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V obci je funkční obchod s potravinami a několik dobrých restaurací. K dispozici jsou tenisové kurty, dětské hřiště a hlavně krásné přírodní koupaliště obklopené lesy, nad kterými vyčnívá nádherný Čerchov.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz