Poloha a dosažitelnost

Křížový vrch je na krásném místě uprostřed přírody, nad Jeseníkem s půvabnou vyhlídkou na krajinu a město. Příjezd autem až k objektu.

  Vybavení a služby

V naší stylové restauraci, používáme nejmodernější metody tzv. přímého grilování .Na své si u nás příjdou především milovníci steaků, kde nabízíme špičková masa v bio kvalitě od soukromých chovatelů a zvěřinu z místních Jesenických honiteb.U večeře pod širým nebem zalitým hvězdami to pro vás může být jedinečný zážitek . Restaurace je v provozu každý den, část je nekuřácká.Při nepříznivém počasí se ohřejete u praskajícího krbu uvnitř restaurace . Pro vaše děti je připraven dětský koutek se skluzavkou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Jsme blízko Lázní Jeseník, kde je možno využít všech léčebných a relaxačních procedůr. Přímo od nás vede několik turistických a běžkařských stezek. Nedaleko je rozhledna Zlatý chlum a spousta rekreačních aktivi jako např. přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně,nádherné vodopády Bílé Opavy,Jeskyně Na Pomezí a na Špičáku,zámek Jánský Vrch, mechové Jezírko na Revízu, středověký hornický skanzen Zlatorudné Mlýny, ruční papírna Velké Losiny,hrad Sovinec,veterán muzeum Česká Ves a spousta dalších zajímavostí

Zpět


TOPlist
  Křížový vrch Jeseník
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Křížový vrch
Ceník ubytování a stravování