Kovárna Residence apartments

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kovárna Residence se nachází v klidném centru obce, ve směru k lanovce na Sněžku, s bezproblémovým příjezdem i v zimních měsících. Stanice skibusu, který Vás doveze až k 800m vzdálenému lyž.areálu se nachází 50m od domu. Menší, dětské svahy jsou v těsné blízkosti.
Vybavení a služby
Apartmán č.104 - 2-6 osob (50m2, terasa 60m2) - obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a palandou, předsíň, koupelna s WC, TV/SAT, WiFi, kompletně zařízená a vybavená kuchyně (varná deska, lednice s mrazákem, myčka nadobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) <br><br> Apartmán č.209 - 3-6 osob (60m2, terasa 10m2) - obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice s jednolůžkem a palandou, předsíň, koupelna s WC, TV/SAT, WiFi, kompletně zařízená a vybavená kuchyně (varná deska, lednice s mrazákem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) <br><br> V ceně apartmánu jsou zahrnuty energie, poplatky obci, ložní prádlo, ručníky a osušky. <br><br> Ke každému apartmánu přísluší jedno parkovací místo v garáži a lyžárna s vysoušeči obuvi (cca 2,5m2) <br><br><br> Součástí Kovárna Residence je příjemná restaurace s letní terasou, možností snídaně (135,- Kč), denním menu, či službou a'la carte.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kovárna Residence se nachází cca 500m od nástupní stanice kabinové lanovky na Sněžku a je proto ideálním výchozím bodem Vašich horských tůr. Všechny služby v blízkém okolí (supermarket, půjčovny sportovního náčiní, restaurace atd.).
Nabízíme ubytování také ve Vítkovicích v Apartmánech U kostela
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz