Poloha a dosažitelnost

Kovárna Residence se nachází v klidném centru obce, ve směru k lanovce na Sněžku, s bezproblémovým příjezdem i v zimních měsících. Stanice skibusu, který Vás doveze až k 800m vzdálenému lyž.areálu se nachází 50m od domu. Menší, dětské svahy jsou v těsné blízkosti.

  Vybavení a služby

Apartmán č.104 - 2-6 osob (50m2, terasa 60m2) - obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a palandou, předsíň, koupelna s WC, TV/SAT, WiFi, kompletně zařízená a vybavená kuchyně (varná deska, lednice s mrazákem, myčka nàdobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar)

Apartmán č.209 - 3-6 osob (60m2, terasa 10m2) - obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice s jednolůžkem a palandou, předsíň, koupelna s WC, TV/SAT, WiFi, kompletně zařízená a vybavená kuchyně (varná deska, lednice s mrazákem, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar)

V ceně apartmánu jsou zahrnuty energie, poplatky obci, ložní prádlo, ručníky a osušky.

Ke každému apartmánu přísluší jedno parkovací místo v garáži a lyžárna s vysoušeči obuvi (cca 2,5m2)


Součástí Kovárna Residence je příjemná restaurace s letní terasou, možností snídaně (135,- Kč), denním menu, či službou a'la carte.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Kovárna Residence se nachází cca 500m od nástupní stanice kabinové lanovky na Sněžku a je proto ideálním výchozím bodem Vašich horských tůr. Všechny služby v blízkém okolí (supermarket, půjčovny sportovního náčiní, restaurace atd.).


Nabízíme ubytování také ve Vítkovicích v Apartmánech U kostela

Zpět


TOPlist
  Kovárna Residence apartments Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Kovárna Residence apartments
Ceník ubytování a stravování