TOPlist

Koupaliště a kemp Zákupy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zákupské koupaliště najdete na jižním okraji městečka Zákupy (2800 obyvatel), asi 8 km východně od České Lípy a 7km západně od Mimoně. Přijedete-li vlakem tratí Liberec – Česká Lípa, vystoupíte na zastávce Božíkov (asi 5 minut od koupaliště) nebo na nádraží Zákupy, které je od koupaliště vzdáleno asi 30 minut chůze, při čemž projdete přes Zákupy, uvidíte zrestaurované sousoší Nejsvětější Trojice na náměstí, kde stojí rovněž novogotická radnice z roku 1867 a půjdete kolem kostela Sv. Fabiána a Šebestiána, který stojí před hřbitovem s řadou hrobů významných osobností
Vybavení a služby
Vstup do vody je možný po celém obvodu vodní plochy. Pro neplavce a malé děti je vhodný pozvolný přístup z písečné pláže. Mezi atrakce koupaliště patří 9 m vysoký a 95 m dlouhý tobogán. Ležet můžete na písečné pláži i na trávníku, na slunci i ve stínu stromů. K dispozici je hřiště na plážový volejbal. V levém horním rohu areálu se nachází sociální zařízení se sprchami s teplou vodou a toalety. V objektu na pláži jsou převlékárny a místnost první pomoci. Ubytování pro ty, kteří chtějí zůstat déle: máte možnost stanovat, přijet s karavanem nebo se ubytovat v dřevěných chatkách. Všechny mají v přízemí velkou společenskou místnost, sprchový kout, toaletu a malý kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnou troubou. V patře jsou 2 pokoje (3+3 lůžka). U každé chatky je místo pro parkování 2 aut. Pro karavany jsou připraveny elektrické přípojky. V horní části areálu je restaurace s možností stravování. Zde se pořádají i různé kulturní akce.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Nejvýznamnější památky: státní zámek (národní památka) s předzámčím a francouzským a anglickým parkem, barokní sousoší Nejsvětější Trojice z roku 1708 na nám. Svobody, radnice se základním kamenem z roku 1417, morový hřbitov s kaplí sv. Anny, kamenný most se sochami, bývalý kapucínský klášter s kostelem, sv. Františka, barokní kaple sv. Josefa, lidová architektura, barokní měšťanské domy, socha sv. Jana Křtitele, socha sv. Jana Evangelisty, bytové domy s reliéfy z počátku 50. let 20. st., kostel sv. Fabiána a Šebestiána s kryptou, kde jsou pohřbeni příslušníci rodu Berků a velkovévodkyně Anna Marie Františka z Toskány s manželem, hřbitov s hroby významných osobností, secesní měšťanské domy aj. V této souvislosti připomínáme také novou naučnou stezku. Okolí Zákup je protkáno mnoha turistickými cestami a cyklostezkami
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz