Konvalinka - ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v Harrachově v Libereckém kraji, 700 metrů od skokanských můstků. V místě ubytování je neplacené parkoviště.
Vybavení a služby
Dva dvoulůžkové pokoje jsou v pravé části dvojdomku v 1. patře. Každý pokoj má satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní sprchový kout s toaletou mimo pokoj. V každém pokoji jsou možné až 2 přistýlky. V pokojích je Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Oba pokoje sdílí společně jednu kompletně vybavenou kuchyňku. Apartmán je ve vedlejší (levé) části dvojdomku v 1. patře. Jedná se o pronájem bytu s ložnicí, obývákem, kompletně vybavenou kuchyní, WC, koupelnou. V ložnici jsou 2 dvoulůžka. V obýváku je možné rozložením získat až 3 přistýlky. Každý dostane k dispozici osušku a ručník. Pořádek si udržují hosté sami, úklid se provádí až po odjezdu hostů. Příjezd se doporučuje mezi 14:00 a 18:00. Odjezd, vzhledem k úklidu a přípravě pro další hosty, je nutný do 10:00.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V dosahu cca 500–800 metrů je několik ski nebo cyklo půjčoven nebo lyžařských škol. Cca 500 je koupaliště.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz