Poloha a dosažitelnost

Dvojchalupa na polosamotě u lesa, parkování u objektu, k pronájmu samostaná přistavěná část. V zimě nutné sněhové řetězy. Nad obcí Vítkovice na Benecké straně, GPS 50,40,55.20 N a 15,32,36.59 E. Výhledy na vrcholky Krkonoš - Zlaté návrší, Dvoračky, Kotel, vleky na protější stráni. Absolutní klid, soukromí, neoplocený pozemek, 30m do lesa. Více informací na našich webových stránkách.

  Vybavení a služby

K dispozici bazén 8,5x4m, vytápění za úhradu spotřebované el.energie (el.ohřev vody). Zahradní kuželkářská dráha, ruské závěsné kuželky, ohniště, zahradní nábytek. Celý objekt vytápěn el.přímotopnými panely, v přízemí vybavená kuchyň - myčka, sporák, mikrovlná trouba, nádobí, sociální zařízení. Jídelní kout, sezení, lednice, TV. V patře kuřárna, tři ložnice , 1x soc.zařízení, TV, hlavní vstup. V podkroví dvě malé ložničky přístupné z pokojů po žebříkových schodech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný



  Rekreace a služby v okolí

V létě sběr plodin, koupání, letní rekreace, jízdy na koních na Janově hoře, cykloturistika, rekreační a zábavná centra v okolních střediscích - bobová dráha apod. V zimě sedačková lanovka ve Vítkovicích a dva kotvové vleky, běžecké dráhy Benecko - Mísečky 500m od objektu. Další střediska zimních sportů v okolí - Mísečky, Benecko, Rokytnice a další.

Zpět


TOPlist
  Kinchata Vítkovice v Krkonoších
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Kinchata
Ceník ubytování a stravování