Poloha a dosažitelnost

Apartmány Julie Kalábová se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v centru obce Malá Morávka. Objekt je v blízkosti silnice č.445 vedoucí z Rýmařova do Karlovy Studánky, čímž zaručuje výbornou dostupnost během celého roku. Parkování je zajištěno za objektem na soukromém pozemku. Cca 100 metrů od objektu je autobusová zastávka Malá Morávka zastávka. GPS: 50.0149128N, 17.3147581E

  Vybavení a služby

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech v podkrový nad obchodem se smíšeným zbožím. Max. kapacita obou apartmánů je 8 osob. K dispozici jsou 2 apartmány pro 4 osoby Každý z apartmánů je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC), lednicí, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou a TV. Objekt je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Lyžování - v blízkosti jsou lyžařská střediska Ski Centrum Malá Morávka - Karlov, Ski areál Praděd - Ovčárna. Turistické výlety - na Praděd, Rešovské vodopády, Petrovy kameny, po hřebech Jeseníků a spousta dalších. Lázně Karlova Studánka s léčivým pramenem. Zámek Bruntál, Pradědova Galerie.

Zpět


TOPlist
  Julie Kalábová Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Julie Kalábová
Ceník ubytování a stravování