Poloha a dosažitelnost

Hotelový komplex je postaven na kopci nad obcí Svratka v srdci Vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Prostředí, ve kterém se hotel nachází nabízí ideální podmínky pro ubytování s dětmi, relaxaci, odpočinek, kongresy, školení, oslavy a svatby. Celý areál je zasazen přímo do přírody a obklopen vzrostlými lesy se značenými trasami. Zalíbení si zde najdou také milovníci turistiky a cykloturistiky. V blízkosti hotelu se nachází sjezdovka s lyžařským vlekem, běžkařské trasy a golfové hřiště.

  Vybavení a služby

Hostům nabízíme hotelový bazén, saunu, multifunkční hřiště, golfový simulátor, vnitřní minigolf, venkovní fittnes hřiště, stolní tenis, zapůjčení horských kol, dále také využití wellness služeb a masáží. Ubytování nabízíme v hotelu (kapacita 93 lůžek) nebo v hotelových bungalovech (kapacita 60 lůžek) - chatičky v areálu hotelu - každý má svou koupelnu, WC, balkón.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Městské muzeum Svratka, Veselý kopec - skanzen, Muzeum a betlém Hlinsko, Zámek Nové Hrady, Zelená hora Žďár nad Sázavou, Zámek Žďár nad Sázavou, skalní útvary Devět skal, Milovské perníčky, Čtyři palice, Zkamenělý zámek.

Zpět


TOPlist
  Hotel Svratka***
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Svratka***
Ceník ubytování a stravování